The HGR Sales Team

Սեղմիր էլփոստի հասցեն դիմեք ձեր HGR վաճառքի ներկայացուցչին:


Ջարեդ Դոնելլին
Ջարեդ Դոնելլին
Sales Rep

Հեռ.
216-906-4002
(866) 447-7117 ext. 239

email:
jdonnelly@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

frank Villa
frank Villa
Երկլեզու Sales Rep

Հեռ.
216-905-0060
(866) 447-7117 ext. 230

email:
FVilla@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

Հեռ.
216-630-5692
(866) 447-7117 ext. 228

email:
apringle@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

Հեռ.
216-386-6634
(866) 447-7117 ext. 212

email:
nfoster@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

Հեռ.
216-970-4940
(866) 447-7117 ext. 210

email:
pgasparro@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

Հեռ.
216-906-9356
(866) 447-7117 ext. 209

email:
tom@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

Հեռ.
216-906-3273
(866) 447-7117 ext. 240

email:
mmichaels@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

Հեռ.
216-906-2755
(866) 447-7117 ext. 231

email:
steve@hgrinc.com

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)



Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Քո հաղորդագրությունը*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Վաճառքի մենեջեր

Հեռ.
(866) 447-7117
email:
jfrischkorn@hgrinc.com

Չունեք վաճառքի ներկայացուցչին.

Խնդրում ենք կապնվել Վաճառքի մենեջեր Jon Frischkorn:

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)







Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Նյութի Միավորների
Քո հաղորդագրությունը*

Կոնտակտային (անվանումը Sales Rep)







Քո անունը*
Քո էլեկտրոնային հասցեն*
Հաստատեք Ձեր էլեկտրոնային հասցեն*
Ձեր հեռախոսի համարը
Ընկերության Անվանումը
Նյութի Միավորների
Քո հաղորդագրությունը*